Видавництво та поліграфія

Спеціальність:
186 Видавництво та поліграфія
Кваліфікація фахівця:
фаховий молодший бакалавр з видавництва та поліграфії
Освітній ступінь фахівця:
фаховий молодший бакалавр

Ви креативна людина i хочете обрати творчу спеціальність? Мрієте створити глянцевий журнал або видати власну книгу? Приваблює розробка графічних інтерфейсів web-сайтів? Розробити рекламну продукцію для кав'ярні чи магазину? Тоді Запрошуємо до навчання за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія.

Фаховий молодший бакалавр з видавництва та поліграфії  є фахівцем, підготовленим до професійної діяльності у сфері  графічного дизайну, видавництва та поліграфії. Дизайнер  - це одна з найбільш сучасних, перспективних та високооплачуваних професій сьогодення.

Ви будете знати:

Головні фахові дисципліни:

• Поліграфічні технології та матеріали
  • Технології створення електронних та мультимедійних видань
  • Принципи розробки фірмового стилю, брендінгу та створення рекламної продукції
  • Засади видавничо-редакторської  справи
  • Основи медіа менеджменту та адміністрування у видавничо-поліграфічній галузі

На спеціальності 186 Видавництво та поліграфія студенти навчаються створювати різноманітну дизайнерську друковану та мультимедійну продукцію у вигляді дизайн-проектів, котрі можна використовувати для створення професійного портфоліо, зокрема:

• Журнали, каталоги, книги
  • Календарі, планери
  • Афіші, плакати, банери
  • Брошури, буклети
  • Візитки, флаєри
  • Фотокниги і фотоальбоми
  • Упаковка і HoReCa
  • Мультимедійні видання
  • Графіка для web-сайтів
  • Друкована реклама
  • Сувенірна продукція
  • Рекламні інсталяції
  • Концепт-арт
Ви будете вміти:

Професійно-практична підготовка спрямована насамперед  на застосування сучасного програмного забезпечення для різноманітних задач у видавничій діяльності, поліграфічному виробництві та дизайні. На спеціальності 186 навчають роботі у таких комп'ютерних програмах:

• Adobe Photoshop
  • Adobe InDesign
  • Adobe Illustrator
  • CorelDRAW
  • Pantone Color Manager
  • Adobe InCopy
  • BarTender
  • Adobe Premiere
  • AutoCad
  • Signa station
  • Kodak Preps
  • FontLab Studio
  • програми пакету Microsoft Office

Ви зможете працювати:

Випускники зі спеціальності «186 Видавництво та поліграфія» зможуть працювати дизайнерами  у видавництвах, рекламно-маркетингових агенціях, IT- компаніях, в редакціях журналів і газет, дизайнерських студіях, малих (оперативних) друкарнях та великих типографіях, на паперово-картонних та пакувальних фабриках, у рекламно-маркетингових або відділах постачання  підприємств легкої промисловості, котра потребує створення та використання друкованої продукції  (наприклад пакувань чи елементів фірмового стилю) на таких посадах:

• фахівець з видавничо-поліграфічного виробництва.
  • фахівець з комп'ютерної графіки (дизайну)
  • дизайнер-виконавець графічних робіт .
  • дизайнер-виконавець пакування.
  • дизайнер-виконавець мультимедійних об’єктів

На спеціальності 186 Видавництво та поліграфія кожен студент зможе отримати цікаву професію, розкрити творчий потенціал, стати справжнім фахівцем, знайти нових друзів і накопичити безліч яскравих спогадів про роки студентства. Досвідчені викладачі допоможуть вам здобути сучасну якісну професійну освіту, яка відкриє шлях у нове доросле життя.

Презентація спеціальності