Інженерія програмного забезпечення

технік-програміст
Освітній рівень фахівця:
Молодший спеціаліст (молодший бакалавр) - програміст
Сьогодні індустрія програмування – одна з найбільш перспективних і динамічних галузей світової та української економіки. Прогнози економічного розвитку галузі стримуються нестачею кваліфікованих кадрів. Тому актуальною є підготовка фахівців у галузі програмної інженерії, орієнтованої на ефективну організацію процесу створення програмного забезпечення, реалізацію технологічних принципів промислового проектування програмних систем.
Попит на висококваліфікованих програмістів невпинно зростає, а професія програміста є однією з найпрестижніших і високооплачуваних, тому що індустрія програмування – одна з найбільш перспективних і динамічних галузей світової та української економіки. У списку найбільш прибуткових та потрібних професій, які будуть популярними упродовж наступних років, одне з перших місць посідає програміст. Висококваліфіковані фахівці зі створення та обслуговування програмного забезпечення потрібні практично в усіх галузях народного господарства.

Ви будете знати:
Головні фахові дисципліни:
 Основи програмної інженерії
 Основи програмування та алгоритмічні мови
 Об`єктно-орієнтоване програмування
 Інструментальні засоби візуального програмування
 Алгоритми та структури даних
 Бази даних
 Конструювання програмного забезпечення
 Архітектура комп`ютера
 Операційні системи
 Організація комп`ютерних мереж
 Групова динаміка і комунікації
 Проектний практикум
 Комп`ютерна схемотехніка
 Розробка веб-застосувань і веб-дизайн
 Проектування автоматизованих інформаційних систем та інші.

Ви будете вміти:

Під час навчання ви отримаєте навики професійної роботи у таких середовища програмування:

 C/C++

 C#

 Delphi

 HTML

 SQL

 MathLab

 ASP.NET

 WPF

 WCF

Викладання фахових дисциплін спеціальності здійснюють викладачі – знавці своєї справи, фахівці з комп’ютерної та програмної інженерії.

Ви зможете працювати:
Молодший спеціаліст (молодший бакалавр) - програміст може працювати на підприємствах, організаціях та установах усіх форм власності, сфері пенсійного забезпечення, соціального захисту, центрах зайнятості, державних адміністраціях на посадах:
 програміст - розробник програмного забезпечення;
 програміст - тестувальник програмного забезпечення;
 системний аналітик – програміст;
 менеджер проектів програмних систем;
 системний адміністратор;
 спеціаліст з інформаційних технологій у промислових, фінансових, торгівельних, адміністративних організаціях;
 адміністратор комп’ютерних мереж;
 адміністратор інтернет – технологій;
 розробник - адміністратор баз даних.