Відділення №3 Підприємництва та електронних комунікацій

Обідня перерва: 12:30 - 13:15

Телефон: (044) 583-37-76

E-mail: olena.kondrashova@kitu.nau.edu.ua

На відділенні здійснюється підготовка фахівців за такими спеціальностями:

Спеціальність 076 «Підприємництво та торгівля» на сьогодні не тільки затребована, але й дуже цікава. Адже Ви отримаєте навики з аналізу, планування та організації підприємницької діяльності, прогнозування, розробки стратегії та розвитку власної справи, вмінні визначати особистісні, групові та ситуативні можливості для здійснення ефективного управлінського впливу керівника-лідера в підприємницькій діяльності.

Ця спеціальність для тих, хто бажає професійного розвитку в сфері бізнесу та прагне до його успішної реалізації на основі креативності, інноваційності та сучасних прикладних економічних знань для динамічного управління змінами.

Випускники за даною спеціальністю здатні успішно конкурувати в сфері бізнесу, консалтингу, технологій управління ефективністю підприємницької діяльності, адже дана спеціальність має широкий спектр застосування: від матеріального виробництва – до сфери послуг, від приватного бізнесу – до транснаціональних корпорацій;

Спеціальність 172 «Електронні комунікації та радіотехніка». Функціонування, використання та забезпечення якісного зв’язку вимагає спеціалістів з електроніки, які на високому рівні володіють теоретичними та практичними навиками. Саме ця спеціальність розробляє і впроваджує нововведення, створює та використовує устаткування для передавання та/або приймання знаків, сигналів, зображень та звуків або повідомлень з використанням електронних, електромагнітних, мережевих комп’ютерних та інформаційних технологій.

Спеціальність Електронні комунікації та радіотехніка буде цікава для тих хто бажає поринути у світ електроніки, навчитися контролювати і діагностувати стан обладнання та програмного забезпечення інформаційних та телекомунікаційних мереж, мереж теле- і радіомовлення, комп’ютерних мереж, систем передачі, систем комутації, кінцевих пристроїв користувача, управлінні машинами, механізмами і технологічними процесами, в різноманітних наукових дослідженнях і т. ін.

Випускники з електронних комунікацій та радіотехніки будуть володіти необхідними навиками, необхідними для функціонування електронних комунікаційних систем, починаючи з проектування та закінчуючи їх фактичним монтажем та ремонтом, за необхідності.

Запрошуємо приєднатися до нашого коледжу, адже у нас високваліфіковані викладачі, цікаве навчання, дружелюбний колектив та різноманітні заходи та конференції.

Освітньо-професійний ступінь

Спеціальність

Термін навчання

«Фаховий молодший бакалавр»