СЕМІНАР МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ, СТУДЕНТІВ «ТАРАС ШЕВЧЕНКО: ВЧОРА, СЬОГОДНІ, ЗАВТРА»

12 березня 2024 року в Національному авіаційному університеті відбувся Семінар молодих учених, аспірантів, студентів «Тарас Шевченко: вчора, сьогодні, завтра», присвячений 210 річниці від дня народження видатного українця. Студенти ВСП «Фахового коледжу інженерії, управління та землевпорядкування НАУ» разом із викладачем Іриною СЛИНЬКО взяли участь у семінарі. Учасники семінару представили змістовні доповіді, у яких грунтовно проаналізували ключові аспекти життя і творчості Тараса Шевченка. Захід вкотре засвідчив, що Тарас Шевченко – це постать, яка викликатиме увагу завжди. Шевченкові буде присвячено ще багато досліджень.

Програма, 2024, Т. Шевченко вчора, сьогодні, завтра

ВИШНЯКОВА ДАР'Я