Семінар « Організація наукових досліджень» в рамках тижня природничих дисциплін

26.03.2024 року  викладачем Юрієм ЇВЖЕНКО був проведений семінар наукового гуртка «Цивільна безпека»  в рамках тижня ЦК  "Організація наукових досліджень"

Належний рівень підготовки дослідницьких робіт можливо досягти шляхом постійного вдосконалення своїх вмінь. З цією метою викладачі комісії природничих дисциплін проводять семінари, засідання наукових гуртків, залучають студентів до науково-практичних конференцій. Адже  оволодіння студентами досвіду науково-дослідної  діяльності, розкриття їх творчого потенціалу є передумовою підготовки якісно нового типу фахівця.

На семінарі свої напрацювання представили студенти: Самохвал Вікторія Тарасівна (577-М-1),  Амбражук Микита Вадимович,  Баглай Олександр Дмитрович,  Капранчук Сергій Сергійович (група 580-ІПЗ-1),  Карнаухов Лев Юрійович,  Журавель Ксенія Романівна,  Конфорович Богдан Юрійович (група 580-ІПЗ-1) ,  Красівський Богдан Ярославович,  Дар'я Хацьола, Анастасія Коломієць (гр.580-ІПЗ). Поліщук Владислава,  Марченко Анна (Група 581-ІПЗ-1),   Козачук Вікторія Олександрівна (591-Т);  Пінчук Юлія Андріївна,  Ісакова Ангеліна Віталіївна,  Рябенька Дар'я Олегівна (591-Т); Бражнік Аліна (група 577-М-1).

Набуття досвіду науково-дослідної роботи з природничих або профільних дисциплін може започаткувати серйозні наукові пошуки і стати справою життя.