Змагання з волейболу серед команд юнаків.

12 березня 2024 року у Київському електромеханічному фаховому коледжі відбулися змагання з волейболу серед команд юнаків. Захід був організований Асоціацією первинних профспілкових організацій студентів ЗФПО за підтримки міського методичного об'єднанням профспілкових організацій студентів ЗФПО м. Києва.

Мета заходу: пропагування фізичної культури і спорту, використовуючи позитивний емоційний настрій. Розвиток у студентів навичок спільної діяльності, соціальної активності та відповідальності, почуття колективізму, взаємопідтримки.

Команда профспілкового активу КІУтЗ НАУ вперше взяла участь у змаганнях. Цього разу студенти не здобули призового місця, однак завзято боролися за перемогу.  Важливий досвід, який хлопці отримали під час турніру, в майбутньому допоможе їм стати кращими та вже точно перемогти. Чого ми їм і бажаємо!