Перемога викладача циклової комісії природничих дисциплін у конкурсі методичних розробок

14 лютого 2024р на засіданні міського методичного об’єднання викладачів фізики закладів фахової перед вищої освіти м. Києва відбувся розгляд   методичних розробок. Доповідач – Оксана АРГУНОВА, викладач фізики ФСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування» Національного авіаційного університету зайняла I місце з методичною розробкою «Методичні вказівки до виконання віртуальних лабораторних робіт з курсу Фізика» розділ «Механіка»(загальноосвітній курс, дистанційне навчання).

Представлена робота є актуальною на сучасному етапі, дає можливість виконати лабораторну роботу не тільки при дистанційному навчанні, а й при асинхронній роботі студентів.

Вітаємо Оксану Вікторівну з ПЕРЕМОГОЮ! Бажаємо подальших творчих здобутків!