ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ КОЛЕДЖУ

Ось і настав святковий день для випускників коледжу - отримання дипломів про завершення навчання в навчальному закладі. В ошатну залу Національного авіаційного університету 30 червня 2016 року прийшли випускники, батьки, друзі і, звичайно, викладачі коледжу, які доклали чимало зусиль, щоб свято відбулося. Після урочистого відкриття свята Гімном України присутні слухали вітальне слово проректора з корпоративного управління Шульги В.П. Особливо теплим, хвилюючим стало звернення до випускників директора коледжу Пономаренка О.В. Батьки дякували зі сцени адміністрації і викладачам коледжу та благословляли дітей у доросле життя. Зі сльозами на очах звернулися до педагогічного колективу та друзів-випускників студентки бакалаврату Дудар Аліна та Якимчук Олена, прощаючись з коледжійним життям. А потім востаннє для випускників коледжу прозвучав гімн  ’’Гаудеамус’’. Вся офіційна частина була наповнена концертними номерами, які с такою любов’ю виконували студенти молодших курсів. А потім було вручення дипломів, які отримували випускники з рук директора коледжу та завідувачів відділеннями. Щасти вам, наші любі вихованці!