УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СВЯТІ ’’З ОБІЙНЯТИХ ТОБОЮ ДНІВ’’

Студенти коледжу разом з викладавчем Трегубовою Г.М. традиційно взяли участь у ХІ Всеукраїнському літературно-мистецькому святі  ’’ З обійнятих тобою днів ’’, яке щорічно організовується Фондом Миколи Вінграновського, Київським обласним творчим об’єднанням ’’ Культура ’’, Київською обласною та Білоцерківською міською організацією Національної спілки письменників України. Захід був присвячений пам’яті видатного українського поета, прозаїка, кіносценариста, кінорежисера, кіноактора, громадського діяча, лауреата Національної премії України ім. Т.Г.Шевченка Миколи Степановича Вінграновського. В Будинку культури с. Яблунівка Білоцерківського району зібралися поціновувачі його творчості. Представники культури ділилися спогадами, лунали пісні, декламувалися вірші, демонструвалися фільми. На пам’ять про зустріч були зроблені фото біля пам’ятного знака поету на березі р. Рось при в’їзді в с. Яблунівка.