ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми в системі неперервної освіти: загальноосвітній навчальний заклад – доуніверситетська підготовка – вищий навчальний заклад»

25 травня 2016 р. Інститут доуніверситетської підготовки Національного авіаційного  університету, Інститут педагогіки НАПНУ, Інститут обдарованої дитини НАПН України організували та провели  ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми в системі неперервної освіти: загальноосвітній навчальний заклад – доуніверситетська підготовка – вищий навчальний заклад».
Викладачі та студенти Промислово-економічного коледжу НАУ прийняли активну участь у роботі конференції. Доповіді на конференцію подали викладачі Лещинський О.Л., Трегубова Г.М., Шевченко В.А., Родіонов П.Ю. та студентка 4-го курсу Гордієнко К. Виступи Лещинського О.Л. та Гордієнко К. викликали неабиякий інтерес та обговорення в учасників пленарного засідання.
Директор коледжу О.В. Пономаренко отримав Грамоту від Інституту доуніверситетської підготовки Національного авіаційного  університету за плідну співпрацю!
Висловлюємо подяку директору Інституту доуніверситетської підготовки Національного авіаційного  університету д.п.н., професору Мурановій Н.П!