Методичний тренінг-семінар

27.05.2016 р. методисти освітньо-методичного центру “Пірсон-Дінтернал” та викладачі комісії іноземних мов ПЕК НАУ (за підтримки голови ММО викладачів іноземних мов м. Києва Соколової Л. С.) організували та провели методичний тренінг-семінар для викладачів англійської мови м. Києва на тему: “In Focus: Keeping Students at the Forefront of the Learning Process”.
Методист центру Олена Міходуй презентувала новий погляд на класичне заняття англійської мови та етапи його планування. Присутні викладачі мали змогу ознайомитися із сучасним нетрадиційним підходом до актуалізації опорних знань студентів, навчитися новим методам презентації лексичного та граматичного матеріалу, отримати практичні поради щодо підвищення якості викладання англійської мови. Крім того, викладачам була надана можливість детально ознайомитися з новими виданнями навчальної та методичної літератури.