СВЯТКУЄМО ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

До 19 травня 2016 року готувалися всі : і студенти , і викладачі, і співробітники коледжу. Комісія філологічних дисциплін очолила прагнення колективу підтримати святкування Дня вишиванки. Уже зранку в холі третього корпусу лунали українські пісні, одна за одною демонструвалися презентації про українську вишивку, її різновиди. Одягнувши вишиванки, і дорослі, і юні відчували піднесення, почуття патріотизму переповнювало серця. В одній із аудиторій була оформлена виставка етнографічних виробів  ’’ У памяті поколінь’’. Студенти, захищаючи свої вироби, співали пісень, грали на музичних інструментах українські п’єси, читали вірші. Викладачами комісії були проведені конкурси: Відео-аудіо презентацій  ’’ З історії українського вишивання’’  та Конкурс студентських творчих робіт, рефератів на тему: ’’ Шедеври українських народних промислів’’.