ДО 30 РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОГО ЛИХА

25 квітня класний керівник групи 307 – РПЗ організувала для своїх студентів екскурсію в Музей Чорнобиля. Молодь дізналась, що Національний музей  “Чорнобиль”  є багатофункціональним історико-культурним закладом,  який поєднує наукову, культурно-просвітницьку діяльність з діяльністю сучасного музею з архівування, збереження та оприлюднення історії ядерної аварії на Чорнобильській АЕС якнайбільш важкої радіоекологічної катастрофи ”.  Відвідавши його, студенти  побачили унікальні відеоматеріали про катастрофу і її наслідки, діючу трифазову діораму «Чорнобильська АЕС до і під час та після аварії», діючий макет енергоблоку ЧАЕС,  які розширюють хронологічні та тематичні межі музею, підсилюють достовірність експозиції.  Молодь мала можливість познайомитись із розсекреченими документами, картами, фото, особистими речами, історичними реліквіями,  що зберігаються в музеї.  ” Є межа у печалі, але тривога не має межі”_- слоган , який став таким зрозумілим молодим людям.