Зустріч викладачів коледжу з випускниками м. Василькова

17 березня 2016 р. випускники шкіл м. Василькова зустрілися з викладачами коледжу на чолі з завідуючим технічним відділенням Васьковським А.Д. на «Ярмарку професій», що відбувся на базі Міського районного центру зайнятості. Захід був ініційований Інститутом доуніверситетської підготовки НАУ, в ньому також прийняли участь інші навчально-наукові інститути та кафедра військової підготовки.

Учні 9-11 класів та їх батьки ознайомилися з новим переліком спеціальностей на 2016 рік, Правилами прийому до коледжу, матеріально-технічною базою, викладацьким складом, вартістю навчання, формами навчання. Старшокласників цікавили також місця проходження практики та перспективи подальшого працевлаштування.

Присутні переглянули відеофільми про коледж та отримали відповіді на запитання.

Захід відвідали близько 150 старшокласників міста.

У школах м. Василькова були проведені профорієнтаційні уроки «Твій вибір – твоє майбутнє».

Тож маємо надію, що кращі випускники–2016 м. Василькова поповнять лави студентів нашого коледжу.