Профорієнтаційна робота в закладах освіти м. Білої Церкви

16 березня 2016 р. завідуючі відділень коледжу Гаврутенко Л.А. та Селезень Г.В. у співпраці з Інститутом доуніверситетської підготовки Національного авіаційного університету провели профорієнтаційні заходи в ЗНЗ м. Білої Церкви. В рамках профорієнтаційного Дня був проведений профорієнтаційний урок «Твій вибір – твоє майбутнє» для старшокласників.

Такі заходи допоможуть зорієнтуватися школярам у виборі індивідуальної програми навчання, здійснити вибір навчального закладу, обрати спеціальність, отримати консультацію щодо вступу, умов проживання в гуртожитках, особливостей навчально-виховного процесу.

Маємо сподівання, що випускники 9-тих класів цих закладів освіти поповнять ряди студентів першого курсу саме Промислово-економічного коледжу Національного авіаційного університету.