КРУГЛИЙ СТІЛ “СУЧАСНІ ФОРМИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ МОЛОДІЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ УКРАЇНИ”

21 листопада 2015 року  актив студентів коледжу взяв участь у круглому столі “Сучасні форми соціальної роботи молодіжних громадських організацій у вищих навчальних закладах України”, який відбувся у Київському Палаці дітей та юнацтва в рамках Сьомого міжнародного форуму "Інноватика в сучасній освіті". Студенти презентували діяльність студентської організації коледжу щодо участі у соціальних проектах, співпрацю з іншими організаціями на засадах партнерства.
     Коледж отримав диплом від Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти i науки України та Національної академії педагогічних наук України «За активне впровадження iнновацiйних технологій у процес навчання i виховання». Студенти за участь та виступ на круглому столі  отримали свідоцтва.