ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ – 2015

Розквітають посмішки навколо,
Радісно луна веселий сміх.
Промислово - економічний коледж
Зустрічає коледжан своїх!

– такими словами відкрили ведучі свято першокурсників 31 серпня 2015 року. Сонячний день, гарний настрій, привітні усмішки викладачів, батьків, друзів зробили посвяту у студенти незабутньою . Після відкриття  урочистостей Гімном України слово взяв директор коледжу, к.т.н., доцент Пономаренко О.В.Привітавши першокурсників, він підкреслив, що коледж з радістю відчинив свої двері для них, щоб вони здобули гарні знання,училися переборювати труднощі, зростали і мужніли, ставали добрими, мудрими. З материнською любов’ю звернулась до дітей матір Ковтунович Н.В., бажаючи їм успіхів, добра, гарних товаришів, закликала поважати викладачів, вчитися бути господарями своєї землі, свого краю, своєї долі. Першокурсникам вручили старші студенти символічні студентський квиток та залікову книжку, а також ключ знань. Після урочистої клятви першокурсників вперше для молоді прозвучав студентський гімн  “Гаудеамус”. Дуже тепло сприймалися глядачами пісні про Україну, дитинство, батьків, коледж, студентство та кохання, які виконували студенти – учасники художньої самодіяльності. Після закінчення свята групи студентів разом з класними керівниками продовжили спілкування поза актовою залою.