ПЛІДНА СПІВПРАЦЯ З МІЖНАРОДНИМ МЕТОДИЧНИМ НАВЧАЛЬНИМ ЦЕНТРОМ “ПІРСОН”

Циклова комісія іноземних мов (голова Гришко Н.О.) уже багато років співпрацює  з Міжнародним методичним навчальним центром “Пірсон”. Студенти коледжу навчаються за підручниками видавництва “Пірсон”. Викладачі вважають їх кращими тому, що, по-перше, зміст підручника враховує Рекомендації Ради Європи, по-друге, НМК-надійний ресурс для інтенсивного формування мовних навичок та комунікацій, певні розділи підручника забезпечують вивчення та вживання граматичного та лексичного матеріалу, по-третє, робочий зошит пропонує багато інтерактивних вправ для тренування та удосконалення навичок з письма, говоріння, аудіювання та читання тощо. На базі коледжу методисти центру щорічно проводять семінари для викладачів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, до участі залучаються методисти з Британії. Викладачі коледжу пишуть рецензії на підручники , що друкуються в каталогах для України  “Пірсон”. Така співпраця  задовольняє всіх і обіцяє плідне продовження та пошуки нових форм роботи.