Дорогі наші захисники!

Дорогі наші захисники!  Ми – студенти  і педагоги Промислово-економічного коледжу Національного авіаційного університету за вашу звитягу, сміливість, мужність, відчайдушну відвагу шлем  вам усім наш низький  уклін, шанування і  прихильність за  те, що ви захищаєте нашу Батьківщину від режиму Путіна ,  бережете її цілісність і недоторканість. Нас  переповнює гордість за те, що наш народ  має таких синів, які готові жертвувати собою аби ми могли жити в мирній, квітучій, багатій державі, отримувати освіту і примножувати своєю натхненною працею досягнення цієї змученої тортурами зайдів землі. Просимо вас пам’ятати – скільки їх не було впродовж всього історичного існування нашого народу, ні один не отримав тут право на постійне місце проживання, завжди знаходились патріоти, герої,  які боронили і землю, і народ, і його досягнення. І скільки б не  полягло на полях боїв наших синів-героїв, нація відроджувалась, відбудовувала економіку, народжувала дітей і плекала мирне майбутнє. І завжди пам’ятала про тих, хто власним здоров’ям   і життям забезпечував мир.  І ми вам дякуємо за те, що ви без сумніву і страху робите свою чесну роботу – бороните нас від ворогів.

А ще ми вклоняємося вам за те, що і ви,  і наша славна небесна сотня розбудили те національне почуття, яке називається патріотизм, бо він дрімав, покладений десь у далекі комірчини нашої совісті. Ми обіцяємо вам не зганьбити свою неньку-Україну і вас, а тут, де не гримить канонада і не потрібно ховатися у підвали від бомбардувань,  будемо добре навчатися, працювати, щоб ви гордилися нами і знали, що ви не даремно прикладаєте свої зусилля, захищаючи нас. Знайте, ми прикипаємо до екранів телевізорів, моніторів, щоб бачити всю про вас інформацію, у кожному домі всі моляться за те, щоб Господь зберіг вам життя і здоров’я! Будьте живі, будьте здорові,  і ми знаємо – ви   обов’язково повернетесь з ПЕРЕМОГОЮ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ !                                              ГЕРОЯМ СЛАВА!