УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ - «ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ СТУДЕНТСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОБОТИ»

22 жовтня 2014 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся науково-практичний семінар «Волонтерська діяльність студентських організацій: стан та перспективи роботи» у якому взяли участь більше сорока учасників з різних навчальних закладів.

На семінарі виступали представники з Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, НПУ імені М.П. Драгоманова, Київського університету права Національної академії наук України, Університету «Україна», Торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету, Дніпропетровського монтажного технікуму та Промислово-економічного коледжу Національного авіаційного університету що презентували волонтерську діяльність у ваших навчальних закладах та студентських організаціях. Також презентували свої проекти представник Всеукраїнського благодійний фонд “Дитячий світ”. По закінченню семінару учасники мали можливість спілкуватися між собою.