НА МІЖНАРОДНІЙ ФОРУМ-ВИСТАВЦІ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ

У вересні 2014 року студенти Промислово-економічного коледжу НАУ спеціальності 5.03050702 «Комерційна діяльність» разом с викладачем Гоменюк В.А. відвідали Міжнародний форум-виставку товарів і послуг для дітей BABY EXPO 2014 з метою набуття практичного досвіду створення виставок та експозицій. Студенти мали змогу ознайомитись з організацієювиставки-форуму, як ефективного засобу з розвитку міжнародного співробітництва, незамінного маркетингового інструменту та надійного засобу для збільшення продаж. Водночас вони змогли оцінити експозиційні матеріали, мотиваційні стимули в B2Bsailing й B2Csailingта, взяти участь в конкурсі споживацьких експертиз, що викликало інтерес.

В рамках Форуму BABYEXPO відбулась одноденна практична бізнес-конференція «Ефективна торгівля», яку відвідали студенти ПЕК НАУ та змогли почути поради експертів-практиків, які входять до ТОП-3 спікерів конференцій по рітейлу щодо збільшення продаж в непростих умовах сьогодення.