ЩЕ ОДНА ЗУСТРІЧ З ПОЕЗІЄЮ М.ВІНГРАНОВСЬКОГО

На батьківщину відомого митця  М.Вінграновського, в село Яблонівку Білоцерківського району, студенти коледжу їхали не вперше. 31 травня 2014 року  саме там мало відбутися  І Х  Всеукраїнське літературно-мистецьке свято “ З обійнятих тобою днів “ , присвячене 10-річчю пам'яті видатного українського поета, прозаїка, кіносценариста, лауреата Національної премії України ім. Т.Г.Шевченка. Викладачі Трегубова Г.М. та Дуксенко О.П., одягнувши вишиванки, разом зі студентами взяли участь в заході. Атмосфера була дивовижна – на лоні природи, біля пам'ятного знака поетові,  читання віршів, звучання пісень на вірші Вінграновського, емоційні виступи поетів. В сільському Будинку культури, де протягом багатьох років щоліта жив і творив Микола Степанович, місцеві колективи та гості віддавали шану Великій Людині. Ще раз доторкнувшись до істиного, духовного, викладачі та студенти в піднесеному настрої поверталися додому.