ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗДОРОВ’Я

В зв’язку з відзначенням 7 квітня Всесвітнього дня здоров’я, з метою формування у студентської молоді таких цінностей як здоров’я, краса, гармонія, виховання здорового способу життя, в студентських групах відбулося ряд заходів з 07.04 по 11.04.2014 року. Тематичні бесіди “Наше здоров'я в наших руках “, інформаційна п’ятихвилинка “ Тема Всесвітнього дня здоров’я – трансмісивні хвороби”, проведена профоргами груп, “ Туберкульоз: питання? Відповідь !” – бесіда з медичним працівником викликами неабиякий інтерес у студентської аудиторії. В бібліотеці коледжу оформили стенди з інформацією про збереження здоров’я, профілактику та лікування хвороб. Класні керівники протягом квітня-травня, проводячи батьківські збори, включають до порядку денного теми “ Допоможіть вашій дитині сказати Ні! Наркотикам”, “Шкідливість куріння “.