УЧАСТЬ В БЕРЕЗНЕВИХ ПАРОСТКАХ

17 березня 2014 року в приміщенні Центру культури та мистецтв НАУ було розпочато щорічний традиційний фестиваль першокурсника ” Березневі паростки “. Студенти коледжу вирішили взяти участь в заході , адже уже торік долучились до  цього творчого конкурсу. Наймолодші зі сцени розповідали про Маленьку країну , яка називається ПЕК НАУ і є найкращою: прекрасні викладачі ,світлі ,оснащені необхідним для навчання  аудиторії ,дружний колектив студентів і директор Пономаренко О.В., який завжди з молоддю і навіть зараз в залі Центру культури . Студенти розкривали свої таланти: були і пісні, і танці , І гумор , і сам Маленький принц , який з такою любов’ю розповідав про життя в Маленькій країні – нашому коледжі.