ЗУСТРІЧ З ПОЕТАМИ ТА ЧЛЕНАМИ ‘’ПРОСВІТИ ‘’

До 200 річниці Т.Г.Шевченка запланували багато цікавих заходів. 6 березня 2014 року читальна зала коледжу заповнилася студентами . Всі прийшли на зустріч з членом Спілки письменників України , журналістом , лауреатом Премії ім. Лесі Українки , вченим секретарем Товариства ‘’Знання ‘’, шевченкознавцем  Василашко В.Ф.,який говорив зі студентами про Великого Кобзаря , читав свої прекрасні вірші . Другим цікавим гостем , з яким у коледжан давні дружні стосунки , була Голота З.Я.,член Ради  організації ‘’ Просвіта ‘’ м.Києва та голова районної ‘’ Просвіти ‘’. Студенти читали вірші Кобзаря та власні твори , слухали викладача Трегубову Г.М., яка докладає багато зусиль до виховання у молоді почуття патріотизму .Зустріч була надзвичайно плідною, цікавою про що сказала у заключному слова заступник директора з ВР Жураківська Т.О.