Чергове засідання ЦК іноземних мов

28.11.2013 відбулося засідання циклової комісії іноземних мов. На порядку денному стояли питання про поточну успішність з іноземної мови та роботу викладачів комісії з підготовки студентів до успішного складання зимової екзаменаційної сесії; про стан підготовки до проведення тижня іноземних мов в коледжі та результати участі викладачів комісії у Х науково-методичній конференції.

Члени комісії звітували про проведену роботу щодо підготовки заходів в рамках тижня іноземних мов та остаточно ухвалили дати, час та місце їх проведення. Також обговорювалися питання поточної успішності студентів з англійської мови, підготовки до екзаменаційної сесії, наявності у викладачів відповідної навчально-методичної документації. Голова комісії Н.О. Гришко проаналізувала виступи викладачів ЦК на Х науково-методичній конференції, що проходила в коледжі 20.11.2013, висловила свої зауваження та пропозиції.  Крім того, викладачі комісії іноземних мов розглянули питання про проблематику формування активного, пасивного та потенційного словникового запасу при вивченні іноземної мови за професійним спрямуванням.