Участь у святі "Юнь Києва запрошує" 12 жовтня 2013 року

Традиційно у жовтні цього року у Центральному парку культури та відпочинку «Маріїнський» відбулося  свято київської молоді «Юнь Києва запрошує». Організатори заходу Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Київський міський осередок ВМГО «Національна Організація Скаутів України».

Студенти коледжу груп 101, 103, 105, 107, 111, 426, 444, 446 взяли активну участь у цьому заході.

Молодь мала можливість пройти квести , взяти участь у майстер-класах, стати учасниками цікавих ігор та змагань, глядачами концерту дитячої творчості, відвідати майданчик сучасного мистецтва, дізнатися про діяльність громадських організацій, соціально відповідальних компаній, закладів соціального спрямування.

Студенти організовували ігри для дітей – гостей свята та були нагороджені  дипломи за участь і призами.