Участь у студентському Науковому Марафоні “Ґрунти України. Вивчаєм і оберігаєм”

01 грудня 2022 р. студенти групи 556-ІПЗ-1 вперше прийняти участь в студентському Науковому Марафоні , який був присвячений  Всесвітньому Дню Ґрунту 2022 (World Soil Day, що відзначатиметься щорічно 5 грудня).

Переоцінити роль ґрунту в житті людини просто неможливо. Але в силу господарської діяльності ґрунти планети стрімко виснажуються і потребують негайного захисту. Саме питання дослідження і збереження ґрунтів України і стало лейтмотивом наукової зустрічі.

Студенти заслухали доповіді кандидата сільськогосподарських наук, доцента Херсонського державного аграрно-економічного університету ШЕПЕЛЯ Андрія “Аналіз впливу військових дій на забруднення грунтів” , кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри біології НПУ імені М.П. Драгоманова ЛАГУТЕНКО Оксани «Новітня методика обробітку ґрунту», кандидата біологічних наук, доцента кафедри біології НПУ імені М.П.Драгоманова НАСТЕКИ Тетяни «Вплив родючості ґрунту на плодові рослини». Власними науковими доробками поділились студенти НПУ імені М.П.Драгоманова.

Відзначено доповідь наших студентів МАРЧЕНКА Кирила і ПУХАЛЬСЬКОГО Дмитра «Ґрунти України» (науковим керівником виступила викладачка Ольга ОРЛОВА). В обговоренні прийняли участь студенти групи Фахового коледжу “Універсум” Київського університету імені Бориса Грінченка, Фахового коледжу геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Організатори і активні учасники заходу: студенти Факультету природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М.П. Драгоманова; ВСП «Фахового коледжу інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету» , Фахового коледжу “Універсум” Київського університету імені Бориса Грінченка.