Засідання Школи молодого викладача

Однією з ефективних форм підвищення кваліфікації педагогічних працівників, особливо для викладачів, які нещодавно розпочати свою діяльність на освітянській ниві, є Школа молодого викладача. Проте й досвідчені педагоги долучаються до роботи Школи з тим, щоб удосконалити свої професійні компетентності, а також поділитися вже набутим досвідом, допомогти молодим колегам адаптуватися в умовах сьогодення та подолати  ті труднощі, які у них виникають.

10 листопада 2022 року засідання Школи у коледжі  було присвячено темі «Основи педагогічної майстерності». Розглядалися її складові, шляхи досягнення,  особлива увага приділялась педагогічній техніці. Крім того,  під час засідання молоді педагоги виокремили ті питання, задля вирішення яких вони потребують допомоги,  що й було взято до уваги навчально-методичним кабінетом.

Вела заняття Лариса ТАНДИР, к.п.н., заступник директора з навчально- методичної роботи.