Участь у ІІІ Всеукраїнський науково-практичній конференції "Фахова передвища і професійна освіта"

21 жовтня 2022 року викладачі Циклової комісії природничо-математичних дисциплін ВСП «Фахового коледжу інженерії, управління та землевпорядкування НАУ» Ольга Орлова, Антоніна Столяренко та Олена Васьковська  приймали участь у ІІІ Всеукраїнський науково-практичній конференції "Фахова передвища і професійна освіта", що проходила на базі Національної академії педагогічних наук України у форматі онлайн на платформі Zoom.

З вступним словом виступив Василь Кремінь, Президент НАПН України.

На конференції піднімались актуальні питання про завдання та перспективи фахової передвищої освіти (доповідач - Олег Шаров - генеральний директор директорату фахової передвищої та вищої освіти МОН України ), зверталась увага на нормативно-правове забезпечення діяльності у закладах фахової передвищої освіти (доповідач Володимир  Зелений - координатор сектору фахової передвищої освіти ),  розглядались аспекти змішаного навчання в закладах освіти України в умовах інтеграції (доповідач  - Марія Теловата – заступник директора з наукової роботи Інституту професійної освіти НАПН України) та багато інших актуальних питань сьогодення.

programa_konferenciyi_2022_fahova_peredvyshcha_i_profesiyna_1.pdf