Нагородження до 60-річного ювілею Коледжу

Напередодні дня Працівників освіти коледжу виповнилося 60 років!

Ми разом досягаємо високих цілей, розкриваємо таланти, реалізуємо потенціал кожного, хто пізнав велич стін нашого коледжу!

На честь 60-річчя та в зв’язку з Днем працівників освіти, працівники коледжу були нагороджені:
1. Почесною грамотою Київського міського голови: Трудовий колектив Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету».
2. Подякою Київського міського голови: Ярового Ігоря Миколайовича, Полубейнік Наталію Іванівну.
3. Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський»: Тандир Ларису Володимирівну.
4. Подякою Міністерства освіти і науки України: Ільченко Аллу Анатоліївну, Полубейнік Наталію Іванівну, Лещинського Олега Львовича, Олексієнка Андрія Івановича.

5. Грамотою Солом'янської районної у м. Києві державної адміністрації: Бондар Богдана Івановича, Гоменюк Віту Анатоліївну, Олексієнко Андрія Івановича, Іщак Олену Вікторівну, Ковальову Євгенію Вікторівну, Кондрашеву Олену Миколаївну.
6. Нагрудним знаком “Ветеран Національного авіаційного університету”: Анненкова Віктора Петровича, Балишева Георгія Михайловича, Баронова Володимира Михайловича, Босоногова Володимира Григоровича, Гаврищук Надію Степанівну, Кисіля Василя Олексійовича, Макаревич Валентину Мар'янівну, Пігілова Ігоря Аркадійовича, Сапетного Георгія Анатолійовича, Шелудько Михайла Андрійовича, Бондарчука Дмитра Михайловича.

7.  Нагрудним знаком НАУ “За сумлінну працю”: Білановського Олексія Миколайовича, Гоменюк Віту Анатоліївну, Лінькову Світлану Павлівну, Олексієнко Андрія Івановича, Пилипенко Наталію Іванівну, Рассохацьку Олену Леонідівну, Сахно Аллу Кузьмівну, Степаненко Валерія Степановича, Столяренко Антоніну Леонідівну, Трегубову Галину Миколаївну, Тузлову Лесю Василівну, Миронович Ірину Петрівну, Полубейнік Наталію Іванівну.
8. Відзнакою університету НАУ “Подяка ректора”: Іщак Олену Вікторівну, Ковальову Євгенію Вікторівну, Кондрашеву Олену Миколаївну, Васьковську Олену Миколаївну, Бондара Богдана Івановича.

9. Відзнакою  коледжу “Подяка директора” КІУтЗ НАУ: Білошапку Віктора Петровича, Венгель Людмилу Миколаївну, Гань Наталію Геннадіївну, Григор’єву Дар’ю Сергіївну, Гурнік Ольгу Олександрівну, Жеребко Любов Павлівну, Ільченко Анну Леонідівну, Іменинника Івана Володимировича, Кирєєву Анжеліну Анатоліївну, Клименко Оксану Миколаївну, Козловець Ірину Іванівну, Коняєва Сергія Віталійовича, Кравчук Наталію Олександрівну, Красовську Євгенію Вікторівну, Кругляківську Юлію Вікторівну, Микитенко Тетяну Миколаївну, Моргушко Тетяну Василівну, Пальчука Юрія Пилиповича, Пешкова Ігоря Васильовича, Саржан Віоріку Степанівну, Таку Сергія Олеговича, Талалаєва Володимира Вячеславовича, Фицу Лідію Василівну, Хилінську Олену Василівну, Черняк Наталію Валентинівну, Юрпольську Світлану Вікторівну, Ярову Інну Миколаївну, Куницьку Любов Миколаївну, Базу Олександра Степановича.
10. Відзнакою  коледжу   “Грамота директора” КІУтЗ НАУ: Бунакову Наталію Володимирівну, Гаврутенко Лесю Анатоліївну, Гришко Ніну Олександрівну, Михайленко Ольгу Анатоліївну, Михайлову Ольгу Іванівну, Рябчук Наталію Анатоліївну,Струтинську Катерину Віталіївну, Тарасюк Катерину Іванівну,Титок Ірину Вікторівну, Ткачук Наталію Григорівну, Шевченко Віту Олександрівну.

Зичимо всім співробітникам, студентам і персоналу великих успіхів у праці. Легкого засвоєння матеріалу, гарної пам’яті і прекрасних відгуків про заклад освіти.

Нехай ще багато десятиліть наш Коледж приносить користь і радість новим поколінням. Зі святом!