Вручення дипломів у КІтУ НАУ 2021!

6-7 червня 2021 року у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету» з дотриманням усіх протиепідемічних норм та заходів відбулося вручення дипломів випускникам коледжу 2021 року!

За роки навчання у коледжі наші студенти, сьогодні вже - випускники, отримували знання та формували професійні навички фахівців під час навчальних занять, практичних та лабораторних робіт, проходження практики тощо; демонстрували високі результати в навчальній, науковій організаційній та спортивній діяльності; здобували призові місця та перемоги під час конкурсів, олімпіад, спортивних змагань – наш коледж пишається вами і вашими досягненнями, дорогі випускники!

Ми щиро бажаємо вам високого польоту, професійного та особистісного розвитку, досягнення нових омріяних вершин, а двері нашого коледжу назавжди залишаться відкритими для вас!