Дві перемоги наших студентів у Всеукраїнському конкурсі бізнес-ідей та інноваційних проєктів «Авіатори бізнесу»!

Дві перемоги наших студентів у Всеукраїнському конкурсі бізнес-ідей та інноваційних проєктів «Авіатори бізнесу»!

У квітні-червні 2021 року здобувачі освіти Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету» брали участь у Всеукраїнському конкурсі бізнес-ідей та інноваційних проєктів «Авіатори бізнесу». Організатор конкурсу - Інститут новітніх технологій та лідерства Національного авіаційного університету. Основною метою конкурсу було створення умов для реалізації підприємницької ініціативи учнівської та студентської молоді, розвитку конкурентоспроможної особистості, а також навичок генерації бізнес-ідей та їх презентації.

Під керівництвом завідувача відділенням економіки та права, досвідченого викладача Гаврутенко Л.А. наші розробляли і представляли на конкурсі свої проєкти та ідеї. За результатами участі у конкурсі «Авіатори бізнесу» роботи наших  студентів зайняли почесні призові місця:

- ІІ місце – Олександр Бабак в номінації «Бізнес-ідея»;

- ІІІ місце – Анастасія Ткаченко в номінації «Інноваційний проєкт».

Колектив коледжу сердечно вітає студентів та керівника з високими результатами та щиро бажає нових ідей, проєктів, успіхів і досягнень!