«Навички роботи у сфері ІТ: навчання та сертифікація» від Dinternal Education

«Навички роботи у сфері ІТ: навчання та сертифікація»

від Dinternal Education

6 квітня 2021 року студенти коледжу спеціальностей 121 «Інженерія програмного забезпечення» та  123 «Комп`ютерна інженерія» разом з викладачами долучилися до участі у вебінарі  «Навички роботи у сфері ІТ: навчання та сертифікація» від Dinternal Education. Спікер заходу - Юлія Киянець - провідний спеціаліст Dinternal Education зі змішаного й дистанційного навчання англійської мови та менеджер проєкту Certiport Ukraine.

Під час вебінару студенти КІтУ НАУ дізналися про особливості попиту на IT-фахівців в умовах розвитку інформаційного суспільства та формування успішної кар`ри у сфері IT, найпопулярніші професії у сфері ІТ в 2021 році, знання та навички, що необхідні для галузі програмування, адміністрування та бізнес-аналітики, міжнародні сертифікації від Microsoft, Unity, Apple, доступні українським студентам тощо.