ЗАХИСТ КУРСОВИХ ПРОЄКТІВ З ДИСЦИПЛІНИ «ОБРОБКА ТЕКСТОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія»

ЗАХИСТ КУРСОВИХ ПРОЄКТІВ
З ДИСЦИПЛІНИ «ОБРОБКА ТЕКСТОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ»

спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія»

У березні-квітні 2021 року студенти КІтУ НАУ спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» представляли курсові проєкти на відкритих засіданнях циклової комісії комп’ютерного дизайну. Теми були актуальними та  різноманітними – макети дитячих енциклопедій, збірки казок різних культурно-історичних епох, поезії сучасних українських авторів і класичні твори.

Під час захисту курсових проєктів студенти коледжу демонстрували свої знання та компетенції при виборі шрифтового оформлення, принципи дизайну при оформленні друкованої продукції, захищали обрані технологічні схеми виготовлення поліграфічних видань. Дякуємо нашим студентам за творчість, змістовність, високий рівень підготовки, прекрасні професійні макети! Бажаємо нових успіхів і досягнень!