Вебінар «Креативність – потрібна навичка сьогодення чи незамінна складова професій майбутнього?»

5 лютого 2021 року студенти коледжу спеціальності «Маркетинг» разом з викладачем Литовченко І.В. долучилися до участі у вебінарі «Креативність – потрібна навичка сьогодення чи незамінна складова професій майбутнього?». Основною метою заходу було ознайомлення учасників з поняттями креативності та креативного мислення, особливостями розвитку креативного мислення у різних сферах професійної діяльності: підприємництві, логістиці, програмуванні тощо. Спікером вебінару була викладачка курсів Soft Skills та мистецтво дебатів в EscapeLAB - Олена Єфімова.

Програма заходу передбачала відповіді на такі запитання:

1. Чому креативне мислення потрібно не лише для творчих професій?
  2. Як розвивати креативність людям різного віку?
  3. Критичне мислення та креативне мислення – як вони взаємодіють між собою?

Під час вебінару наші студенти також дізналися про важливість та специфіку критичного мислення, що набуває особливої актуальності в умовах розвитку інформаційного суспільства.

Дякуємо освітній онлайн платформі  «EscapeLAB» за цікавий інформаційно-пізнавальний захід для нашої молоді.