Стипендіальна комісія за результатами першого семестру 2020-2021 н.р.

Стипендіальна комісія

за результатами першого семестру 2020-2021 н.р.

30 грудня 2020 року в КІтУ НАУ було проведено Стипендіальну комісію за підсумками навчання у першому семестрі 2020-2021 року. Засідання комісії було організовано в онлайн форматі з дотриманням усіх необхідних норм та вимог. До участі в роботі Комісії долучилися представники адміністрації, відділень, бухгалтерії, студентства. Основним питанням засідання Стипендіальної комісії було призначення стипендії студентам коледжу, які навчаються на денній формі за державним замовленням, за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2020-2021 навчального року.

З Положенням про призначення і виплати стипендій, матеріальної допомоги студентам КІтУ НАУ та Наказами про призначення стипендій можна ознайомитися на сайті коледжу.