Участь викладачів коледжу у заходах Cambridge University Press ELT Ukraine, Cambridge Assessment English Ukraine

12 і 13 листопада 2020 року викладачі циклової комісії філологічних дисциплін Фахового коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету, Гришко Н.О. та Ткачук Н.Г., взяли участь у традиційних осінніх семінарах, онлайн-конференціях з англійської мови, які щороку проводить Cambridge University Press ELT Ukraine, Cambridge Assessment English Ukraine та компанія «Лінгвіст».

Під час заходів експерти Кембриджського університету ділилися знаннями, практичними навичками роботи і готовими ресурсами, що допоможуть у онлайн-викладанні та підготовці до міжнародних екзаменів. Також учасники заходу мали можливість обміну думками і знаннями щодо сучасних способів мотивації студентів до навчання та ефективного викладання англійської мови у закладах освіти.

За підсумками участі у зазначених семінарах та конференціях наші викладачі отримали нові знання, корисний досвід та сертифікати учасників.