Участь КІтУ НАУ у благодійній акції для допомоги дітям і молоді з особливими потребами

Участь КІтУ НАУ у благодійній акції для допомоги дітям і молоді з особливими потребами

19 вересня 2020 року представники Фахового коледжу інженерії та управління НАУ спільно з волонтерами відвідали Святошинський будинок-інтернат у Києві для дітей та молоді з особливими потребами. Протягом 7-14 вересня у коледжі було організовано благодійну акцію для допомоги вихованцям будинку-інтернату, до участі в якій активно долучилися студенти, викладачі та керівництво коледжу. Учасниками було зібрано велику кількість, необхідних для розвитку й навчання в будинку-інтернаті, речей: набори зошитів, ручки, олівці, фломастери, кольоровий папір, фарби і альбоми для малювання та іншу канцелярію, а також засоби побутової хімії.

Висловлюємо свою щиру вдячність студентам, їхнім батькам, нашим колегам та представникам волонтерської спільноти VATRA за участь у допомозі тим, хто справді потребує нашої турботи і тепла. Саме у день «Михайлового чуда», одне із найпочесніших релігійних свят православних християн,  кожен із нас зробив маленьке, але справжнє «чудо», подарувавши добрим, світлим і таким безмежно щирим людям, частинку себе і своєї душі.