Методичний семінар в КІтУ НАУ за участю представників Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education

2 вересня 2020 р. у Фаховому коледжі інженерії та управління Національного авіаційного університету було проведено методичний семінар за участю викладачів англійської мови циклової комісії філологічних дисциплін та представників Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education.

Основною метою зустрічі було отримати практичні рекомендації щодо стратегій успішної організації навчального процесу  в коледжі з можливістю використання новітньої онлайн платформи MyEnglishLab та ознайомитися з найсучаснішим підручником High Note - інтенсивним курсом вивчення англійської мови для молоді. Використання інтерактивних компонентів підручника High Note сприяє підвищенню рівня мотивації студентів, успішному засвоєнню навчальних матеріалів, а також формуванню автентичного освітнього середовища для ефективного і результативного викладання англійської мови та допомагає в організації дистанційного навчання з використанням сучасних технічних засобів.