Знайомство з КІтУ НАУ

31 серпня 2020 року на стадіоні Фахового коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету відбулося традиційне знайомство студентів нового набору з коледжем. З вітальним словом до учасників заходу звернулися представники адміністрації та викладачі, які привітали присутніх з новим навчальним роком та наголосили на тому, що він розпочинається в особливих умовах та з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог, норм та рекомендацій. Під час проведення заходу учасники дізналися про особливості навчання в 2020-2021 н.р., структуру коледжу та організацію проведення навчальних занять, познайомилися з класними кураторами та вперше увійшли до коледжу в новому статусі студента. Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету щиросердечно бажає всім мирного неба, міцного здоров`я, незабутніх щасливих студентських років, плідного навчання, особистісного розвитку та професійного становлення. У добру путь за новими знаннями, успіхами і досягненнями!