Представники КІтУ НАУ – учасники IT UKRAINE EDUCATION SUMMIT

Представники КІтУ НАУ – учасники  IT UKRAINE EDUCATION SUMMIT

20 серпня 2020 року представники Фахового коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету долучилися до участі в IT UKRAINE EDUCATION SUMMIT - online-заході про кращі сучасні навчальні практики в галузі IT у бізнесі та закладах освіти.

Програма Саміту передбачала:

• актуальні новини та цікаві дискусії від спікерів EPAM Ukraine, SoftServe, GlobalLogic Ukraine та топ-5 технічних закладів вищої освіти країни;
  • обговорення найкращих навчальних практик;
  • питання, які хвилюють усіх залучених до освітнього процесу: студентів, викладачів та представників індустрії.

Учасники заходу дізналися про особливості проблем освіти в умовах пандемії та кращі практики і досвід університетських, шкільних та корпоративних програм, розвиток освітніх проєктів в нових соціальних та бізнес-умовах тощо.