Педагогічна рада коледжу: актуальні питання вступної кампанії

25 травня 2020 року в коледжі було проведено Педагогічну раду у форматі відеоконференції за допомогою інтерактивної платформи Google Meet, до участі в якій мали можливість долучитися всі представники педагогічного складу. Основним питанням порядку денного було внесення змін до Правил прийому на навчання до Коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету в 2020 році на освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра та перший (бакалаврський) рівень вищої освіти. Зміни у Правилах прийому на навчання в 2020 році покликані створити максимально сприятливі умови для наших абітурієнтів.

В умовах загальнонаціонального карантину наш коледж продовжує активно функціонувати та вирішувати актуальні питання за допомогою можливостей інформаційно-комунікаційних технологій, які відіграють важливу роль у розвитку суспільства в ХХІ столітті.