Представники Студентського наукового товариства – учасники тренінгу до Дня науки

19 травня 2020 року представники Студентського наукового товариства коледжу разом із заступником директора Литовченко І.В. взяли участь у тренінгу «Соціологія: Quo Vadis? / Камо грядеши?», модератором якого був доктор соціологічних наук, професор, академік Академії наук вищої школи України, заслужений працівник освіти України, почесний член Соціологічної асоціації України - Яковенко Ю.І. Захід було організовано кафедрою соціології та політології  НАУ в межах проведення тематичних наукових заходів на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій до Дня науки.

Учасники заходу мали можливість поглибити свої знання з циклу гуманітарних дисциплін, дізнатися про особливості інституціоналізації соціології, актуальні питання соціологічної науки та проблеми сучасного суспільства.