ХІХ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ «ЕКОСОФТ-2020»

На базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України протягом 25-28 лютого 2020 року пройшов ІІ фінальний етап ХІХ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2020», в рамках якого відбувся Національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2020» у форматі стендового (постерного) захисту авторських розробок.

Вітаємо студента Коледжу інженерії та управління НАУ Павлюка Олександра (гр. 306-ІПЗ), який здобув перемогу та виборов право представляти Україну на міжнародному рівні на WORLDFINAL Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2020» (м. Бухарест, Румунія).

Щиро вітаємо нашого вихованця, бажаємо перемоги, нових звершень та незабутніх вражень!