ТВОРИМО СУЧАСНІ ІННОВАЦІЇ ТА ВИНАХОДИ!

Протягом 18-20 лютого 2020 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, за підтримки Національної академії наук України, Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством, Державного департаменту інтелектуальної власності Мінекономрозвитку України, Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності», патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери», відбувся Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (для вікової категорії молоді від 16 до 23 років).

Вітаємо студента Коледжу інженерії та управління НАУ Павлюка Олександра (гр. 306-ІПЗ), який здобув перемогу в категорії «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ ТА ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ» за проєкт «RoboPROFI – функціональний маніпулятор для виконання професійних операцій»!