Міжнародний день дарування книг в КІтУ НАУ

12-14 лютого 2020 року  в Коледжі інженерії та управління Національного авіаційного університету було проведено доброчинну акцію до Міжнародного дня дарування книг, що традиційно відзначається в усьому світі 14 лютого з 2012 року. Захід було організовано Студентським науковим товариством коледжу з метою популяризації книг та залучення молоді до читання, що набуває особливої актуальності в умовах розвитку інформаційного суспільства.

Студентська ініціатива була покликана надихати молодь дарувати книги друзям, близьким людям, коханим, дітям, викладачам, колегам тощо. Учасники цієї акції отримали не тільки цінні подарунки у вигляді книг, а й нові позитивні враження, яскраві емоції, цікаві знайомства. До участі в організації і проведенні заходу долучилися студенти, викладачі, представники адміністрації, започаткувавши нові традиції в культурно-просвітницькому розвитку студентства коледжу!