ХТО, ЯКЩО НЕ ТИ?

В коледжі пройшов День благодійності на користь бійців ООС «Від серця до серця». Цього року  знову було запрошено небайдужих студентів та співробітників коледжу долучитися до волонтерського руху  і взяти участь у ярмарку, збиранні коштів та теплих речей. Захід був дуже різноманітним. Студенти продавали або купували в інших тістечка, пиріжки, смачні блюда до обіду, різноманітні напої: чай, каву… На виручені кошти студентська молодь придбала  теплі речі (флісові куртки тощо) для наших воїнів і передала бійцям разом з написаними листами, вітальними листівками, спільними побажання на прапорі, солодощами. Наші волелюбні захисники України кажуть : « Хто ж, як не я?», і студенти коледжу повторюють те ж саме, беручи участь в Дні благодійності.