ІІ місце в першості з шахів серед студентських команд коледжів м.Києва!

10 грудня 2019 року збірна команда студентів Коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету взяла участь у змаганнях з шахів серед студентських команд коледжів та технікумів м. Києва, що проходили на базі Міжрегіональної академії управління персоналом. До участі у змаганнях долучилося 48 учасників з 16 закладів вищої освіти столиці І-ІІ рівнів акредитації.

За підсумками змагань збірна команда студентів нашого коледжу  зайняла почесне ІІ місце серед студентських команд технікумів і коледжів м.Києва! Призери змагань були нагороджені дипломами відповідних ступенів Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, медалями та кубками, а також книгами, які надала ГО Спортивний клуб «Інтелект, краса, сила столиці України». Сердечно вітаємо наших студентів і щиро віримо у їхні нові здобутки і перемоги!