Вітаємо студентів КІтУ НАУ з почесним ІІ місцем у змаганнях з кульової стрільби!

28 листопада 2019 року команда студентів Коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету під керівництвом викладача Пономаренка А.В. взяла участь у змаганнях з кульової стрільби серед команд закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації, що функціонують на території Солом`янського району м.Києва.

Змагання проходили на базі Центру службово-прикладних видів спорту «Динамо» в межах затвердженого календарного плану фізкультурно-спортивних та молодіжних заходів у Солом`янському районі м.Києва на 2019 рік.

Студенти нашого коледжу продемонстрували високий рівень підготовки і вибороли почесне ІІ місце у змаганнях! Переможці отримали кубки та дипломи, а також важливий досвід командної роботи.

Вітаємо наших студентів і щиро бажаємо нових досягнень та перемог!